شرکت‌های وابسته

ما متخصص در طیف وسیعی از صنایع ، از جمله قمار، بیمه، امور مالی، ارتباطات، گردشگری، ورزش و خرده فروشی هستیم. ما می توانیم در پروژه های کوتاه و بلند مدت با زمان تحویل پروژه مشخص و قیمت مقرون به صرفه ، کار کنیم.

ما با استفاده از روابط عمومی قوی، آگاهی از صنعت های زیر مجموعه و همچنین زیرساخت های مقیاس پذیر، توانسته ایم با کمپین های طولانی مدت برای مشتریان تراشه آبی (شرکت های خوشنام و معتبر) با موفقیت کار کنیم. ما می توانیم خدمات بازاریابی زیر مجموعه ای قوی را که می تواند برای اساس نیازهای مشتری، ساختار یابد را ارائه دهیم.

بازاریابی وابسته، می تواند مقرون به صرفه ترین راه برای جذب مشتریان جدید برای کسب و کار شما باشد.

ما یک تیم از بازاریابان وابسته ی ماهر و با تجربه درون سازمانی داریم که توانایی مدیریت و رشد شرکای زیر مجموعه موجود و همچنین ایجاد برنامه های زیر مجموعه جدید را دارند.

تیم متخصص ما، تخصص در استخدام و مدیریت شرکت‌های وابسته ، و توانایی کمک به رسیدن تعداد زیادی از وب سایت های شرکای بالقوه و همچنین ایجاد و رشد پایه شرکت‌های وابسته را دارد.

در ICS، ما قادر به ارائه خدمات سفارشی مورد نیاز شما هستیم و توانایی مدیریت کمپین های زیر مجموعه شما را به صورت کامل یا بخشی از آن را، بر طبق نیاز شما داریم. ما می توانیم این سرویس را برای طیف وسیعی از زبان ها و مناطق انجام دهیم.